"Wystarczyły dwa lata". Von der Leyen reaguje na decyzję Starmera

1 godzina temu
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zwróciła się w internetowym wpisie do premiera Wielkiej Brytanii Keira Starmera. "Dzięki Tobie bezpieczeństwo Europy i Ukrainy się zwiększyło. Dziękuję, drogi Keirze" - napisała w dniu, w którym Starmer zapowiedział rezygnację ze stanowiska szefa rządu.
Idź do oryginalnego materiału