

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 4, która codziennie dba o bezpieczeństwo mieszkańców Woli, została uhonorowana medalem „Pro Masovia”. Medal ten jest przyznawany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego za działalność na rzecz mieszkańców Mazowsza.
Tak zaszczytne wyróżnienie zostało odebrane przez Dowódców – bryg. Dominika Leśniakiewicza oraz mł. bryg. Janusza Maciejewskiego w imieniu strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 4.
Przyznanie medalu to kolejny krok w docenianiu nieustannej pracy i zaangażowania naszych funkcjonariuszy. Codzienna działalność, podejmowanie interwencji, troska o mieszkańców oraz działania na rzecz budowania poczucia bezpieczeństwa zostały dostrzeżone i uhonorowane tym wyjątkowym wyróżnieniem. Medal ten jest nie tylko symbolem uznania, ale również motywacją do dalszego działania w ramach pełnionej służby.
Opracowanie: JRG 4



1 rok temu

![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







