"Wszyscy możemy czuć się matkami i ojcami tego sukcesu" - Paweł Niewiadomski z wotum zaufania i absolutorium

2 godzin temu
Prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok. Radni podkreślali znaczenie realizowanych inwestycji i współpracy z samorządem.
Idź do oryginalnego materiału