Wszyscy będziemy siedzieć.

poszwa.blogspot.com 1 dzień temu

Nikt rozsądny nie wierzy w niewinność konia. Za to idzie się siedzieć. Koń też jest rozsądny więc też pójdzie siedzieć.

Idź do oryginalnego materiału