Burmistrz Dąbrowy Białostockiej otrzymał jednogłośne wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Decyzję w tej sprawie podczas sesji Rady Miejskiej podjęli radni, pozytywnie oceniając działania samorządu oraz realizację zaplanowanych zadań.
Nie jest to pierwsza taka decyzja wobec Burmistrza Artura Gajlewicza. W poprzednich latach również uzyskiwał on jednogłośne poparcie radnych podczas głosowań nad udzieleniem wotum zaufania oraz absolutorium. Tegoroczny wynik potwierdza dobrą współpracę pomiędzy burmistrzem a Radą Miejską oraz wskazuje na akceptację dla kierunku działań i sposobu zarządzania gminą.
Serdecznie dziękuję Radnym za jednogłośne udzielenie mi wotum zaufania oraz absolutorium za rok 2025. Dobra kooperacja pomiędzy Radą Miejską, Burmistrzem oraz pracownikami Urzędu przynosi wymierne efekty i pozwala konsekwentnie budować lepszą przyszłość naszej lokalnej społeczności. Codzienna praca na rzecz mieszkańców daje mi ogromną satysfakcję oraz motywuje do dalszego poszukiwania środków finansowych i możliwości realizacji kolejnych inwestycji, które będą służyć rozwojowi naszej gminy. Dziękuję za zaufanie i wspólne działania na rzecz dobra mieszkańców - dziękował Burmistrz Artur Gajlewicz.






![CHODENICE. Nowy samochód dla OSP w Chodenicach [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/Image21-5.jpg)




