WOTUM ZAUFANIA I ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA DĄBROWY BIAŁOSTOCKIEJ_2025

dabrowa-bial.pl 1 dzień temu

Burmistrz Dąbrowy Białostockiej otrzymał jednogłośne wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Decyzję w tej sprawie podczas sesji Rady Miejskiej podjęli radni, pozytywnie oceniając działania samorządu oraz realizację zaplanowanych zadań.

Nie jest to pierwsza taka decyzja wobec Burmistrza Artura Gajlewicza. W poprzednich latach również uzyskiwał on jednogłośne poparcie radnych podczas głosowań nad udzieleniem wotum zaufania oraz absolutorium. Tegoroczny wynik potwierdza dobrą współpracę pomiędzy burmistrzem a Radą Miejską oraz wskazuje na akceptację dla kierunku działań i sposobu zarządzania gminą.

Serdecznie dziękuję Radnym za jednogłośne udzielenie mi wotum zaufania oraz absolutorium za rok 2025. Dobra kooperacja pomiędzy Radą Miejską, Burmistrzem oraz pracownikami Urzędu przynosi wymierne efekty i pozwala konsekwentnie budować lepszą przyszłość naszej lokalnej społeczności. Codzienna praca na rzecz mieszkańców daje mi ogromną satysfakcję oraz motywuje do dalszego poszukiwania środków finansowych i możliwości realizacji kolejnych inwestycji, które będą służyć rozwojowi naszej gminy. Dziękuję za zaufanie i wspólne działania na rzecz dobra mieszkańców - dziękował Burmistrz Artur Gajlewicz.

Idź do oryginalnego materiału