Włocławek stawia na atom. OSGE chce zbudować tam choćby 6 SMR-ów
3 godzin temu
- Strona główna
- Energetyka
- Włocławek stawia na atom. OSGE chce zbudować tam choćby 6 SMR-ów
Powiązane
USA wesprze polski sektor nuklearny
3 godzin temu
Baltic Power na finiszu. 50 turbin już stoi na Bałtyku
4 godzin temu
Baltica 2 nabiera tempa. Osiągnie pełną moc w 2027 roku
5 godzin temu
Polecane
Kacykowie ukradli nam samorządy. Naród zaczął się budzić
1 godzina temu
Więzienie dla b. prezes banku. Taką decyzję wydał sąd
6 godzin temu
O wianku, którego nie było / janko
11 godzin temu














