Wielowieyska broni "Wyborczej". Stanowski: "To jest piękne"
Zdjęcie: Siedziba Gazety Wyborczej oraz komentarz Krzysztofa Stanowskiego do wpisu Dominiki Wielowieyskiej na portalu X / autor: Fratria/X-Krzysztof Stanowski
"Szokujące dla mnie jest to, jak Gazeta Wyborcza zaangażowała się - instytucjonalnie - w zwalczanie doktora Jędrzejewskiego" - czytamy we wpisie Krzysztofa Stanowskiego. Założyciel Kanału Zero wdał się w polemikę z Dominiką Wielowieyską, która postanowiła bronić "Gazety Wyborczej" ws....

2 godzin temu








