Wianki popłynęły po raz piętnasty

1 godzina temu

Minęła pełna atrakcji, piętnasta już, Noc Świętojańska nad Bludzianką. Impreza bardzo udana, pełna atrakcji, ale przede wszystkim wypełniona folklorem, przybliżająca dawny obrzęd. Marszałka województwa warmińsko-mazurskiego reprezentował radny województwa, Gołdapianin Jarosław Słoma. Organizatorem było Stowarzyszenie „Głos Puszczy Rominckiej”. Niżej fotoreportaż z imprezy.

Źródło zdjęć:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0fcbaZyq6Mhj9PFA3kihGnQ8y1gHqV17D2f9831ETmCLEvZQEzZSz2trzRayL4ATcl&id=100015667148220

Idź do oryginalnego materiału