W Orlenie słabo. Gdzie te zyski?
1 rok temu
Zdjęcie: Orlen / autor: Fratria
Były prezes Grupy Orlen Daniel Obajtek: obecny zarząd chwali się rezultatami decyzji podjętymi przeze mnie i mój zespół
- Strona główna
- Energetyka
- W Orlenie słabo. Gdzie te zyski?
Powiązane
Mają pracę dla 20 osób. Można zarobić ponad 8 tys. zł
12 godzin temu
Karol Nawrocki: "Ta władza upadnie prędzej czy później"
14 godzin temu
Koniec CPN = choćby 60 gr więcej za litr paliwa
15 godzin temu
Polecane
Seria włamań do sklepów z kartami kolekcjonerskimi
14 godzin temu
Pendrive 512 GB czy 1 TB? Jak dobrać pojemność i typ portu?
16 godzin temu
Gruzini złapani na gorącym uczynku. Jest nagranie z akcji
20 godzin temu














