Miasto stołeczne Warszawa skierowało do sądu pozew o eksmisję trzyosobowej rodziny, w tym sześcioletniego chłopca. Wszystko przez to, iż łączny dochód przekroczył o 270 zł próg uprawniający do zawarcia umowy najmu lokalu komunalnego. W mieszkaniu rodzina mieszka legalnie od lat, opiekując się wcześniej schorowaną seniorką. Mimo opłacania tzw. czynszu karnego, stołeczni urzędnicy nie zaproponowali ani zamiany lokalu, ani innych warunków. Trzy szybkie fakty: Pozew obejmujący dziecko Na ul. Zakroczymskiej w samym sercu Warszawy mieszka rodzina – pan Artur, jego żona i ich sześcioletni synek. Mieszkanie zajmują od lat. Jeszcze za życia babci pana Artura, to właśnie on pełnił funkcję jej
Warszawa chce eksmitować 6-latka. Trzaskowski ma problem
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Warszawa chce eksmitować 6-latka. Trzaskowski ma problem
Powiązane
O człowieku w szambie / janko
25 minut temu
Prof. Romuald Szeremietiew: Będzie GISZ?
30 minut temu
Czy taborowa spółka CPK ma sens?
53 minut temu
Dystrybucja wysokiej gęstości
54 minut temu
Polecane
Wakacje 2026. Zadbajmy wspólnie, aby były bezpieczne!
8 godzin temu
Wiadomo, gdzie zagra Jakub Szumert. "Ogromna duma"
8 godzin temu
Rosną obawy o bezpieczeństwo policjantów w Kanadzie
10 godzin temu














