Ostatnio przeprowadzone badania alarmują. Co trzeci polski ośmiolatek waży za dużo. Można by, nawiązując do humoru filmów Barei, stwierdzić, iż to kolejny dowód sukcesów III Rzeczpospolitej i elit nią rządzących. Namacalne potwierdzenie polskich aspiracji do grupy G- 20, zrzeszającej największe gospodarki świata. Tak naprawdę to fatalna prognoza. Za kilkanaście lat jedna trzecia polskiego społeczeństwa będzie...
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Waga państwowa
Powiązane
Samolot rozbił się przy placu zabaw. Są ofiary
1 godzina temu
Jacek Sasin w programie "Graffiti". Oglądaj od 7:40
1 godzina temu
Polecane
Trzaskowski pogratulował Legii. I się zaczęło
28 minut temu
Trzaskowski ruszył z gratulacjami. I się zaczęło. Burza
2 godzin temu

3 miesięcy temu








