W nowym "Sieci": Beata Szydło wchodzi do gry
3 lat temu
Zdjęcie: autor: Fratria
W nowym wydaniu tygodnika "Sieci" Beata Szydło, posłanka PiS do Parlamentu Europejskiego mówi, jak wygrać wybory parlamentarne oraz jak odpowiedzieć na brudną kampanię opozycji.
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- W nowym "Sieci": Beata Szydło wchodzi do gry
Powiązane
Jest nowy sondaż. Partia Brauna znów zyskała
7 godzin temu
Kto nowym prezydentem Krakowa. Oto wyniki nowego sondażu
8 godzin temu
Kto prezydentem Krakowa? To pokazał nowy sondaż
9 godzin temu
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
15 godzin temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
19 godzin temu
Duffy kończy 42 lata. Porywacz zgotował jej piekło na ziemi
19 godzin temu









