Zamiast wyrzucać można sprzedać lub oddać za darmo – ta idea przyświeca niedzielnej imprezie, która zostanie zorganizowana na praszkowskim targowisku. Akcja „Podaj dalej – sąsiedzki bazar cudów” rozpoczyna się o 10:00.
Zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Praszka, którzy mają w swoich domach rzeczy, które chcieliby sprzedać lub dać. Zapraszam na praszkowskie targowisko – będzie można wystawić stoisko bezpłatnie i sprzedać to co się ma. Ja jestem wielbicielem takich wydarzeń. Zachęcam, bo można przyjść ze wszystkim. Chciałbym, żeby było jak najwięcej sprzedających, odwiedzających i kupujących.
-zapraszał burmistrz Praszki Włodzimierz Stochniałek.


1 godzina temu









