Kosztowały ok. 3 mln zł, jednak do dziś nie są w pełni wykorzystywane. W Poznaniu tzw. „Bończyki” stoją przede wszystkim w hali napraw. Z 16 zakupionych używanych pojazdów jeżdżą tylko dwa. Do tego - od początku roku - odnotowały one sporo awarii.
Używane poniemieckie tramwaje sypią się od zakupu. Poznań kupił 16, jeżdżą tylko 2
1 godzina temu
Zdjęcie: Zdjęcie z pierwszego przejazdu Bończyka
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Używane poniemieckie tramwaje sypią się od zakupu. Poznań kupił 16, jeżdżą tylko 2
Powiązane
Polecane
Ozolina (krótki metraż) / KlaudiaRogowicz
47 minut temu
Energia 2026
1 godzina temu





![Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-zabojstwo-w-bialej-podlaskiej-elnur-a-uslyszal-zarzuty-wideo-1782214151.jpg)


