W Żukowie, tuż przed Urzędem Gminy odbył się dziś briefing poświęcony ustawie metropolitalnej. W spotkaniu uczestniczyło ok. 30 osób, głównie samorządowców. Celem spotkania był apel do Prezydenta RP Karola Nawrockiego o podpisanie wspomnianej ustawy.
Ustawa metropolitalna. Spotkanie samorządowców w Żukowie
zukowo.pl 2 dni temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Ustawa metropolitalna. Spotkanie samorządowców w Żukowie
Powiązane
Raport o stanie województwa. Zarząd z wotum zaufania
1 godzina temu
Polecane
Wojsko otrzyma Groty w najnowszej wersji
39 minut temu
Piknik edukacyjny w ramach projektu FEnIKS
59 minut temu
Bez biletu
1 godzina temu












