Powiat Jędrzejowski nagrodził najbardziej uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych oraz laureatów konkursu ekologicznego „Woda źródłem naszego życia”. Podczas uroczystej gali wręczono Stypendia Starosty Jędrzejowskiego im. św. Jana Pawła II, które od lat trafiają do młodzieży osiągającej wysokie wyniki w nauce, sporcie i działalności społecznej. W Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyła się uroczystość poświęcona wyróżnieniu młodych mieszkańców […]
Uhonorowano najlepszych uczniów i laureatów konkursu ekologicznego
spottedalert.pl 6 dni temu
- Strona główna
- Ekologia
- Uhonorowano najlepszych uczniów i laureatów konkursu ekologicznego
Powiązane
„PRZE BŁYSKI” - pierwsza wystawa twórców Natur-Chaty
7 godzin temu
Nowa hala sportowa zamieni się w wielki bazar odzieży
12 godzin temu
Polecane
Słowo do Słowa, 9 czerwca 2026
4 godzin temu















![Wrocław: przy parafii św. Karola Boromeusza powstał drugi dom dla wielu dzieci [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/460922336_851026347209732_837806485896500415_n.jpg)

