TYLKO U NAS. Witek o Mentzenie: Trzeba by trochę pokory
8 miesięcy temu
Zdjęcie: Elżbieta Witek / autor: wPolsce24
Była wicemarszałek Sejmu skomentowała też ataki premiera Donalda Tuska na Jarosława Kaczyńskiego, którego nazwał „podpalaczem z Żoliborza”.
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- TYLKO U NAS. Witek o Mentzenie: Trzeba by trochę pokory
Powiązane
Polityczne plany Szymona Hołowni. Informacje RMF FM
43 minut temu
Minister zdrowia przepadła jak kamień w wodę
12 godzin temu











