Tylko garstka Polaków chce pracować po 60-tce. Reszta mówi "dość" [SONDAŻ]
Zdjęcie: Tylko garstka Polaków chce pracować po 60-tce. Reszta mówi dość [SONDAŻ] Shutterstock
Większość Polaków chce pracować tylko do wieku emerytalnego – dowodzi sondaż IBRiS. Ale nowy rekord aktywnych zawodowo emerytów potwierdza wzrost gotowości i okazji do dłuższej pracy - czytamy w wydaniu „Rz”.

1 miesiąc temu











