Sobotnia pogoda sprzyjała aktywnościom fizycznym. Tego dnia Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sławomir Olejniczak i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska wraz z Wójtem Gminy Sierpc Krzysztofem Korpolińskim oraz Przedstawicielami LZS Sławomirem Malanowskim i Wojciechem Szablewskim wzięli udział w Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, który został zorganizowany przez KGW w Białyszewie. Panie zmagały się z różnymi konkurencjami sportowymi, a także upiekły różne wersje domowego chleba.
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
Powiązane
Absolutorium dla burmistrza Szubina
1 godzina temu
XXIX sesja Rady Gminy w Sadkach
1 godzina temu
25 lat Oratorium w Lądzie
1 godzina temu
Polecane
Już jutro niedziela handlowa! Gdzie zrobimy zakupy?
28 minut temu
Dziś Wianki w Ciążeniu
32 minut temu
Nowa funkcja na Androidzie. Warto ją sprawdzić
33 minut temu
Wielkie otwarcie Parku Bronowickiego (zdjęcia)
36 minut temu
Magazyn Sportowy #205
58 minut temu

3 lat temu






































































