Najpierw była bezprecedensowa akcja wymiany „kopciuchów”, a zaraz po niej — fala entuzjazmu wobec ogrzewania gazowego. Teraz i gaz znalazł się na cenzurowanym polityce klimatycznej Unii Europejskiej. Co w zamian? Pompy ciepła, które jak przekonują specjaliści, są wygodne, ekologiczne i oszczędne. Ale Polacy masowo się od nich odwracają. Wolą inny sposób ogrzewania domów.
To już lawina rezygnacji z pomp ciepła. Na to teraz stawiają Polacy
1 miesiąc temu
Zdjęcie: To już lawina rezygnacji z pomp ciepła. Na to teraz stawiają Polacy
- Strona główna
- Ekologia
- To już lawina rezygnacji z pomp ciepła. Na to teraz stawiają Polacy
Powiązane
Konkurs AdaptUrsynów – podsumowanie pierwszej edycji
10 godzin temu
Polecane
Patron dnia – błogosławiona Dorota z Mątowów
1 godzina temu
Anielska moc
7 godzin temu












