W listopadzie 2024 r. portal wbijamszpile.pl jako pierwszy opublikował informacje o tym kim jest Marta Nawrocka. Dzisiaj już wiadomo, iż przez pięć lat Marta Nawrocka będzie przy boku swojego męża Karola w prezydenckim pałacu. To okazja, by przypomnieć sylwetkę mamy i żony, a także osoby zaangażowanej w kampanię wyborczą. Marta Nawrocka to żona Karola Nawrockiego – prezydenta elekta wybranego w wyborach prezydenckich 2025 r., a po zwycięskiej drugiej turze – przyszła pierwsza dama Polski. W trakcie kampanii dała się poznać jako lojalna i aktywna partnerka, pojawiając się u boku męża na wielu wydarzeniach oraz zabierając głos w mediach. Jej historia
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- To będzie pierwsza dama! Marta Nawrocka
Powiązane
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
1 dzień temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
1 dzień temu








