W piątek 13 grudnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Końskich, miała miejsce III Sesja Młodzieżowej Rady Powiatu. Podczas obrad uchwalono wybór oficjalnego logo jednostki.

fot. powiat konecki
W obradach udział wzięło 13 radnych, a prowadził je przewodniczący Karol Wiaderny. W porządku obrad znalazło się m.in. podjęcie uchwały o wyborze logo Młodzieżowej Rady Powiatu w Końskich oraz ogłoszenie zbiórki pn. „Paczka dla seniora”, która została zainicjonowana przez młodych radnych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które przypadają w styczniu.
Już oficjalnie stosunkiem głosów 9 za i 4 przeciw logiem Młodzieżowej Rady Powiatu w Końskich został wybrany projekt nadesłany przez Marię Swat uczennicę Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie.

fot. powiat konecki
W posiedzeniu uczestniczyli Pan Dariusz Banasik i Wojciech Owczarek, członkowie Zarządu Powiatu, a także Agata Centkowska, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Końskich.
W trakcie posiedzenia zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu na logo Młodzieżowej Rady Powiatu Koneckiego. Nagrodzone zostały Kinga Marczak i Maria Swat obie uczennice uczą się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie. Natomiast wyróżnienie otrzymała Julia Wiktorowicz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Baryczy.
Zdjęcia (powiat konecki):

1 rok temu






![Sporo pieniędzy popłynie do Ostrołęki i sąsiednich gmin. Umowy na dotacje już podpisane! [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dotacje.png)
![Wielkie zmiany na al. Batalionów Chłopskich w Rzeszowie. Rusza remont kładki i sieci MPEC [HARMONOGRAM]](https://static2.halorzeszow.pl/data/articles/xga-16x9-wielkie-zmiany-na-al-batalionow-chlopskich-w-rzeszowie-rusza-remont-kladki-i-sieci-mpec-harmonogr-1782387263.png)







