Nasza epoka nie zaczęła się w 2015 i 2016 roku. Zaczęła się dokładnie dekadę temu – 11 listopada 2013 roku, w godzinach wczesnopopołudniowych. Wtedy na placu Zbawiciela w Warszawie spalono „Tęczę” Julity Wójcik. Coś, co zdarzyło się w mieście na krańcach Zachodu, było pierwszą kostką domina, po przewróceniu której przewróciły się także kostki w Nowym Jorku i w Londynie.
Tęcza w Warszawie spłonęła 10 lat temu. Wtedy zaczęła się nasza epoka
2 lat temu
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Tęcza w Warszawie spłonęła 10 lat temu. Wtedy zaczęła się nasza epoka
Powiązane
USA zaatakowały Iran. Wrze na Bliskim Wschodzie
1 godzina temu
TYLKO U NAS. Afera obali rząd? Niedzielski ocenia
1 godzina temu
Morawiecki reaguje po słowach Sadowego. "To hańba"
2 godzin temu
Ziemkiewicz bezlitośnie wypunktował Tuska
2 godzin temu
Polecane
Były mąż uznany winnym zabójstwa Tatjany Stefanski
52 minut temu








![Uroczysta promocja w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Promocja_Szkola_Aspirantow14.jpg)



