14 lutego w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z posłankami PiS – marszałek Sejmu Elżbietą Witek oraz Ewą Leniart – szefową struktur Partii na Podkarpaciu. Nasz Klub Gazety Polskiej w Tarnobrzegu był również obecny.
TARNOBRZEG | Spotkanie z Elżbietą Witek oraz Ewą Leniart
klubygp.pl 3 miesięcy temu
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- TARNOBRZEG | Spotkanie z Elżbietą Witek oraz Ewą Leniart
Powiązane
Jest nowy sondaż. Partia Brauna znów zyskała
7 godzin temu
Kto nowym prezydentem Krakowa. Oto wyniki nowego sondażu
7 godzin temu
Kto prezydentem Krakowa? To pokazał nowy sondaż
9 godzin temu
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
14 godzin temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
19 godzin temu
Duffy kończy 42 lata. Porywacz zgotował jej piekło na ziemi
19 godzin temu






























