Ta firma oferuje miesięcznie choćby 12 tys. złotych. Praca w Jasionce pod Rzeszowem

carpatiabiznes.pl 1 miesiąc temu
Zdjęcie: elektrowind rzeszów jasionka

Rzeszów-Jasionka/Praca. Firma Elektrowind związana jest z projektami z branży OZE.

Spółka świadcz usługi w zakresie przygotowania specyfikacji technicznych, procedury przetargowej, nadzoru nad realizacjami budowy na terenie całej Polski i zagranicą.

Oferta pracy (Elektrowind/Rzeszów-Jasionka)

Elektryk – Monter instalacji elektrycznych oraz fotowoltaicznych

Zarobki: 8 000–12 000 zł brutto / mies.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie tras kablowych,
  • Prace montażowe w instalacjach elektrycznych niskiego (nn) i średniego (sn) napięcia,
  • Pomiary elektryczne,
  • Praca przy instalacjach silno i nisko prądowych,
  • Uruchomienie instalacji.

Wymagania

  • Zatrudnimy elektryków z różnych poziomem doświadczenia,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Uprawnienia SEP,
  • Umiejętność czytania projektów technicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Praca w delegacji na terenie Polski od poniedziałku – piątku.

Oferta

  • Udział w realizacji ambitnych projektów,
  • Odpowiedzialne zadania,
  • Rozwój osobisty,
  • Praca w energicznym i młodym zespole
  • Zdobycie cennego doświadczenia w branży energetycznej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Elektrowind”). Tam też możesz aplikować na wybrane stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału