Szukacie oryginalnego pomysłu na spędzenie sobotniego popołudnia?

1 godzina temu
Zapraszamy do wzięcia udziału w III Otwartym Turnieju Strzeleckim „O PUCHAR BURMISTRZA ŚWIEBODZIC”, który odbędzie się już 27 czerwca na Strzelnicy „Walkiria”.
Idź do oryginalnego materiału