Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów

2 godzin temu
Zdjęcie: Unia Europejska


We wtorek w Gödöllő pod Budapesztem odbędzie się spotkanie premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji – Donalda Tuska, Petera Magyara, Andreja Babiša i Roberta Ficy. Będzie to pierwsze od ponad dwóch lat spotkanie Grupy Wyszehradzkiej na szczeblu szefów rządów, którego celem jest wzmocnienie współpracy w tym formacie.

Idź do oryginalnego materiału