We wtorek w Gödöllő pod Budapesztem odbędzie się spotkanie premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji – Donalda Tuska, Petera Magyara, Andreja Babiša i Roberta Ficy. Będzie to pierwsze od ponad dwóch lat spotkanie Grupy Wyszehradzkiej na szczeblu szefów rządów, którego celem jest wzmocnienie współpracy w tym formacie.
Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
2 godzin temu
Zdjęcie: Unia Europejska
- Strona główna
- Polityka światowa
- Szczyt V4 w Godollo. Premierzy Polski, Węgier, Czech i Słowacji wracają do rozmów
Powiązane
„Król Północy” chce przejąć władzę. Kim jest Andy Burnham?
1 godzina temu
Sankcje na irańską ropę nafową zawieszone. USA ogłaszają
2 godzin temu
Polecane
Został skazany za zabójstwo. Właśnie wyszedł z więzienia
1 godzina temu








