Ministra rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk była gościnią Tomasza Żółciaka w programie "Tłit" Wirtualnej Polski. Rozmowa dotyczyła afery w Szpitalu Południowym oraz pilnej potrzeby uregulowania gigantycznych zarobków części środowiska lekarskiego. Przedstawicielka Nowej Lewicy w mocnych słowach odniosła się do patologii w systemie ochrony zdrowia, proponując radykalne zmiany – w tym ewidencję czasu pracy medyków i odgórny limit ich płac.