Państwo Barbara i Leon Świcińscy obchodzili dziś diamentową, czyli 60. rocznicę ślubu. – Dostojnym Jubilatom życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności, żeby wszystkie troski omijały ich szerokim łukiem, a otoczeni zawsze byli gronem rodziny, przyjaciół i znajomych. Tak jak dziś… – życzenia Jubilatom przekazał burmistrz Michał Pyrzyk. Przyłączamy się do życzeń.

3 lat temu

![Dni Łaszczowa 2026. Trzy dni koncertów, konkursów i wspólnej zabawy. Tak świętowali mieszkańcy [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-dni-laszczowa-2026-trzy-dni-koncertow-konkursow-i-wspolnej-zabawy-tak-swietowali-mieszkancy-zdje-1782479977.jpg)









