Jak co roku po Świętach Wielkiej Nocy Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Ozorkowie przygotował świąteczne spotkanie w Miejskim Ośrodku Kultury.
Przewodnicząca Związku Zofia Wymysłowska złożyła serdeczne życzenia wszystkim obecnym; życzenia przekazali Seniorom także zaproszeni goście, wśród nich, w imieniu Burmistrza Jacka Sochy, Sekretarz Miasta Magdalena Błaszczyk.
Spotkanie umilił występ kapeli Ozorkowianie, a na stołach nie mogło zabraknąć wielkanocnych i wiosennych akcentów oraz świątecznego poczęstunku.
źródło: UM Ozorków
















![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







