Tradycyjnie w sobotę, tuż przed świętami wielkanocnymi PCK Oddział w Bartoszycach do wspólnego świątecznego stołu zaprasza osoby samotne, potrzebujące wsparcia i bezdomne. W inicjatywę organizacji włączają się wolontariusze, pracownicy MOPS-u, sponsorzy i samorządowcy, którzy swoją obecnością dodają otuchy i podkreślają, iż każdy przy świątecznym stole jest ważny. To piękny gest dobroci i bycia bliżej drugiej osoby.










![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







