Sprzedaż detaliczna na plusie. Polacy wydawali więcej niż rok temu

2 dni temu
Zdjęcie: Sprzedaż detaliczna na plusie. Polacy wydawali więcej niż rok temu


Maj przyniósł dalszy wzrost sprzedaży detalicznej, choć jego tempo pozostało umiarkowane. Według danych GUS sprzedaż w cenach stałych była o 3,0 proc. wyższa niż rok wcześniej, podczas gdy miesiąc do miesiąca odnotowano spadek o 1,7 proc.

Idź do oryginalnego materiału