Czytam w prasie i na portalach, iż złapano wielu pracowników zagranicznych pracujących na czarno. Oczywiście będą oni ukarani deportacją. Nigdzie jednak nie piszą jak ukarani zostaną ci, którzy tych imigrantów zatrudnili. Doszło do złamania przepisów, ale karani będą tylko ci, którzy z powodu biedy zgodzili się pracować na czarno, a ci, którzy dla większego zysku...
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Sprawiedliwość na telefon
Powiązane
GIERTYCH NIC NIE OGARNIA, ALE INNI ...
1 godzina temu
Dlaczego Nawrocki nie dostał zaproszenia? Szłapka wyjaśnia
1 godzina temu
Polecane
Rzucił niemowlęciem o podłogę. 27-latkowi grozi dożywocie
1 godzina temu
Ks. Radosław Kubeł: Szukam sprawiedliwości
2 godzin temu

3 miesięcy temu











