Spotkanie z Knutem Abrahamem w Opolu

vdg.pl 2 dni temu
Zdjęcie: 726564284_1466556878850317_341851458653438065_n


Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej zaprasza na spotkanie z Knutem Abrahamem pt. „Dialog, pamięć i dobre sąsiedztwo”, które odbędzie się 30 czerwca o godz. 9:00 w Centrum Dokumentacyjno-Wystawienniczym Niemców w Polsce w Opolu.

Spotkanie z Knutem Abrahamem poświęcone będzie mniejszości niemieckiej i relacjom polsko-niemieckim 35 lat po podpisaniu Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. To będzie rozmowa o tym, czym dziś jest dobre sąsiedztwo, jaką rolę odgrywa pamięć oraz w jaki sposób dialog polsko-niemiecki może odpowiadać na współczesne wyzwania.

Spotkanie odbędzie się w języku niemieckim z tłumaczeniem na język polski.

Udział możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu obecności. Kontakt: [email protected]; tel. +48 77 402 51 05

Projekt finansowany ze środków Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (BMI) za pośrednictwem Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce

Idź do oryginalnego materiału