Spotkanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Zagórzanach to wyjątkowy czas, pełen euforii i wspólnego świętowania.
Na początku pani Dyrektor Kamila Bączkowska serdecznie powitała wszystkich uczestników i zaproszonych gości. Po wspólnej modlitwie przyszedł czas na życzenia i podziękowania, które do podopiecznych i całego zespołu ŚdS-u skierował Wójt Gminy Gdów-Zbigniew Wojas oraz Radny Gminy Gdów-Zawała. Miłym akcentem była świąteczna wizyta harcerzy 2. Szczepu Nadrabiańskiego im. Szarych Szeregów z Marszowic oraz wizyta ks. Proboszcza Bogusława Seweryna, który podarował zgromadzonym obrazek z wizerunkiem Św. Jana Pawła II. Nieodłącznym elementem spotkania jest wspólny posiłek z podopiecznymi oraz wzajemne rozmowy i wspomnienia związane z tradycjami wielkanocnymi, co sprzyja integracji i budowaniu więzi. Całe wydarzenie, które odbyło się 16 kwietnia 2025 roku, przepełnione było ciepłem, uśmiechami i pozytywną energią.











![Magiczna Noc Świętojańska w Serafinie. Mieszkańcy i goście powitali lato [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731067906_1230026489151180_7111757826882863479_n.jpg)







