Wielkanoc to czas refleksji, spotkań w gronie najbliższych, ale też radości, jaką przynosi nam rozpoczynająca się wiosna. Właśnie z tej okazji Włodzimierz Hibner Burmistrz Nowego Tomyśla spotkał się dzisiaj z uczestnikami i pracownikami Domu Dziennego Pobytu.
Spotkanie rozpoczął Mateusz Jandy, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej, witając zebranych i składając im najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Wielkiejnocy. Następnie głos zabrał burmistrz, dziękując za zaproszenie oraz dołączając się do życzeń. Spotkanie było okazją do wspólnego posiłku oraz rozmów z seniorami z terenu naszej gminy.
NOWY TOMYŚL: Jak bezpiecznie dojść do nowej przychodni? [CZYTELNICY INFORMUJĄ]







3 lat temu

![Dni Łaszczowa 2026. Trzy dni koncertów, konkursów i wspólnej zabawy. Tak świętowali mieszkańcy [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-dni-laszczowa-2026-trzy-dni-koncertow-konkursow-i-wspolnej-zabawy-tak-swietowali-mieszkancy-zdje-1782479977.jpg)









