28 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Podróż z Rodziną”. Wydarzenie zgromadziło uczniów, rodziców, opiekunów oraz całą społeczność ośrodka.
W programie znalazły się występy artystyczne przygotowane przez podopiecznych SOSW. Dzieci zaprezentowały między innymi pokaz kapeluszy oraz wyjątkową podróż po różnych krajach i kulturach świata. Nie zabrakło barwnych strojów, tańców i występów wokalnych, które spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności.
Piknik był okazją do wspólnej integracji, dobrej zabawy oraz spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. W wydarzeniu uczestniczył również Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Jacek Róg, który podziękował organizatorom, nauczycielom, pracownikom ośrodka oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia.






zdjęcia Starostwo Powiatowe w Ropczycach

2 tygodni temu






![Projekt „Inwestuj w Rodzinę” na półmetku. Młodzież z pieczy zastępczej kończy kursy i jedzie na wyjazdy [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/powiat.png)


