Śmiechu warte. Szpital zwrócił Kacprzykowi pół miliona złotych
Zdjęcie: Szpital zwrócił Kacprzykowi pół miliona złotych / autor: AP/Leszek Szymański Pobierz hi-res 3208 x 2139 px | 2815.4 KB Pobierz mid-res
Obserwujemy dalszą hucpę wokół pieniędzy, które niesłusznie "pobrał" w Warszawskim Szpitalu Południowym aferzysta wyrzucony już z Koalicji Obywatelskiej, lekarz Dawid Kacprzyk. Okazało się, iż chociaż oddał część funduszy, to te i tak już do niego wróciły.

3 godzin temu












