„Sieci”: Co zrobi Tusk po klęsce?
1 rok temu
Zdjęcie: Okładka tygodnika Sieci / autor: Fratria
Wygrana Karola Nawrockiego w wyborach prezydenckich okazała się dla obozu Tuska klęską - sytuację o wyborach w nowym numerze tygodnika analizuje Jan Rokita
- Strona główna
- Wybory i nastroje
- „Sieci”: Co zrobi Tusk po klęsce?
Powiązane
Tak wyglądałby Sejm według sondażu. Polacy zdecydowali
3 godzin temu
Polecane
Odeszła Iwona Peryt-Gierasimczuk
22 godzin temu
Strażnicy miejscy ujęli oskarżanego o molestowanie
1 dzień temu









