Sieć już nie wytrzymuje OZE, Niemcy tną przywileje
4 miesięcy temu
Zdjęcie: W Niemczech firmy budujące farmy wiatrowe i słoneczne zaczną ponosić część kosztów związanych z podłączeniem do sieci / autor: Pixabay
Niemcy, które niemal bezkrytycznie stawiały na odnawialne źródła, decydują się na ograniczenia finansowej branży OZE
- Strona główna
- Energetyka
- Sieć już nie wytrzymuje OZE, Niemcy tną przywileje
Powiązane
Francja wyłącza reaktor z powodu fali upałów
12 godzin temu
Czy Nord Stream wróci do gry?
16 godzin temu
Polecane
Najgłośniej krzyczy złodziej – łap złodzieja!
1 godzina temu
Zabezpiecz mieszkanie przed wyjazdem na urlop
21 godzin temu
Sklepowy złodziej ujęty przez patrol straży miejskiej
22 godzin temu
O złodzieju chwyconym za ręce / janko
1 dzień temu















