SENSACJA! EPOKOWE BADANIA W SZPITALU POŁUDNIOWYM!

niepoprawni.pl 1 godzina temu

Jak się okazuje, w Szpitalu Południowym nie było żadnej afery! Przeciwnie: tam przeprowadzane były epokowe badania – na miarę badań mumii faraonów Tutenchamona i Ramzesa, prowadzane na przestrzeni ponad stulecia przez światowe instytytuty oraz przez wielu wybitnych egiptologów, archeologów i paleopatologów!

Tak więc uczący się medycyny na zwłokach pacjentów kierownik SOR-u w Szpitalu Południowym powinien być zaliczony do światowej czołówki badaczy mumii a nie oskarżony o przyjmowanie w saloniku wipowskim członków Koalicji Obywatelskiej, by przeprowadzili sobie badania i zabiegi poza kolejnością! Salonik wipowski był przecież jedynie zasłoną dymną przed prowadzonymi w tym szpitalu epokowymi badaniami – ukrywanymi nie tylko przed Polakami, ale całym światem nauki!

W sytuacji „bezkarnych pomówień”, o których mówił namiestnik na Polskę - ten fakt ujawnił najbardziej wiarygodny świadek w całej juncie 13 grudnia. Czyli były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, który z wysuniętego ramienia premiera Donalda Tuska piastował to stanowisko od 18 października 2011 do 10 czerwca 2015 – czyli także po ucieczce Donalda Tuska do Brukseli!

Arłukowicz pytany przez red. Prusinowskiego w Kanale Zero o aferę wokół Szpitala Południowego w Warszawie, w tym o szokującą informację dr Emila Jędrzejewskiego, iż władze szpitala wykonywały tomografię na zwłokach - ujawnił ludności tego kraju tajemnicę prowadzonych tam badań: – Tutenchamon i Ramzes II ich mumie były diagnozowane, nauka zrobiła postęp i analizę, jak się żyło w dawnych czasach m.in. dzięki tomografii. Pytał pan czy można zrobić zwłokom, Tutenchamon miał robioną tomografię i dość dawno umarł – stwierdził Arłukowicz.

Dzięki ujawnieniu tajnej informacji przez Arłukowicza, ludność tego kraju dowiedziała się, iż badania tomografem pacjentów, którzy zmarli na SORze w Szpitalu Południowym, zapiszą się złotymi zgłoskami w annałach światowej nauki! Wiarygodny świadek Arłukowicz ujawnił, iż podobnie do badań egipskich faraonów – badanie tomografem nieboszczyków w Szpitalu Południowym pozwoli ocenić jak się żyło warszawiakom w epoce Tuska-Trzaskowskiego i Kierwińskiego! Przecież już wstępne badania 20 zmarłych na SORze pacjentów wykazały, iż zmarłym żyło się znacznie lepiej!

I chociaż audyt nie jest zakończony - to już wiadomo, iż tacy niewiarygodni świadkowie jak dr Emil Jędrzejewski oraz opozycyjni politycy i wrogie Koalicji Obywatelskiej media i dziennikarze – wykreowali aferę z udziałem Dawida Kacprzaka – wybitnego uczonego - protegowanego Rafała Trzaskowskiego oraz słynnego ministra Bobasa! Sam wiarygodny świadek Arłukowicz przyznał się red. Prusinowskiemu, iż on także wyhodował Dawida Kacprzyka:

„Kacprzyk to jest młody człowiek, którego nazwisko sobie uświadomiłem przy wybuchu całej tej sprawy. To jeden z setek albo tysięcy, setek może, młodych ludzi, którym pomagałem w kampanii w roku 2018 i 2019, a więc wiele lat temu”….

Ludność tego kraju może więc z dumą i uzasadnioną satysfakcją oczekiwać kolejnych informacji, iż nie tylko w Szpitalu Południowym dokonywane były epokowe badania nieboszczyków tomografem – na miarę badań mumii egipskich faraonów! Były minister Arłukowicz przecież skromnie się przyznał, iż „spod jego ręki” wyszedł nie tylko Dawid Kacprzyk ale setki a może tysiące młodych ludzi z legitymacją Koalicji Obywatelskiej i z serduszkiem na piersi!

Idź do oryginalnego materiału