Sellin: Walczący w Wehrmachcie to nie byli "nasi chłopcy"
10 miesięcy temu
Zdjęcie: autor: Fratria/X
Muzeum Gdańska zaprezentowało wystawę pt. "Nasi chłopcy", a opowiadającą o mieszkańcach Pomorza walczących w II wojnie światowej w armii niemieckiej.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Sellin: Walczący w Wehrmachcie to nie byli "nasi chłopcy"
Powiązane
Bank Pekao usunął awarię. Aplikacja PeoPay znów działa
22 minut temu
Awaria aplikacji Banku Pekao. Problem z Blikiem
31 minut temu
Mocne wystąpienie Tuska. "Zabiorą się za chwilę za was"
33 minut temu
Polecane
"Jeździec na gapę". Dr Dębski ostro o Polsce w NATO
9 minut temu
Pościg ICE ulicami Chicago za Polakiem
23 minut temu
Leśna Podlaska. Papierosy w dostawczaku
1 godzina temu







