Sędzia Piebiak ma drugą dyscyplinarkę – tym razem za aferę hejterską

1 dzień temu
Wiceminister w rządzie PiS Piebiak dostał zarzuty dyscyplinarne w związku z ujawnieniem wrażliwych danych sędziów w ramach afery hejterskiej. Postawił mu je zastępca głównego rzecznika dyscyplinarnego, który wystąpił też o jego zawieszenie. To już druga dyscyplinarka Piebiaka.
Idź do oryginalnego materiału