W dniu 17.11.2024r. zostało otwarte oficjalne biuro posła do Parlamentu Europejskiego Bogdana Rzońcy w Sanoku. Biuro znajduje się przy ul. 3 Maja nr 5, a będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 13:00 pojawią się także dyżury w godzinach popołudniowych, jednak póki co nie określono jeszcze godzin przyjęć. Zdjęcia ze spotkania poniżej.
W spotkaniu uczestniczyli Poseł Marek Kuchciński, Poseł Piotr Babinetz, Poseł Piotr Uruski, Radni Sejmiku Monika Brewczak , Adam Śnieżek i Mateusz Lechwar.
Pan europoseł Bogdan Rzońca podziękował wszystkim tym którzy przyczynili się do utworzenia Biura w Sanoku, szczególnie pracownikom jego biura w Jaśle.
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe
źródło: media społecznościowe





![Poseł Grabowski stanął przy torach. Zwrócił się do wiceministra [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/mg-0.jpg)
![„Kurpie, jesteście dumni". Spotkanie Konfederacji w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/polit.png)






