Pierwszy cel to przemiana modelu opieki zdrowotnej tak, by nareszcie i naprawdę służył pacjentom. Drugi to dopasowanie systemu edukacji do realnych potrzeb nadchodzącego świata, by przyszli pracownicy nie czuli się bezradni i niepotrzebni. pozostało trzeci cel – przygotowanie rynku pracy na zapaść demograficzną. To cele o znaczeniu rozwojowym. Ale da się je osiągnąć.
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Rozwojowe cele dla rządu? Cyfryzacja i imigranci
Powiązane
Morawiecki reaguje po słowach Sadowego. "To hańba"
18 minut temu
Sensacyjny wątek z kampanii Nawrockiego. Zagrożenie życia?
1 godzina temu
Kto wpuścił prawnika ludzi Putina do spółki IP?
1 godzina temu

9 miesięcy temu












