Rozpoczęto procedurę wyboru ławników Sądu Najwyższego na nową kadencję
3 tygodni temu
Zdjęcie: Foto: PAP/Kalbar
Senat rozpoczął procedurę wyboru 30 ławników do Sądu Najwyższego na kolejną kadencję, która rozpocznie się 1 stycznia 2027 r. Kandydatów można zgłaszać do końca czerwca.
- Strona główna
- Sądownictwo i KPO
- Rozpoczęto procedurę wyboru ławników Sądu Najwyższego na nową kadencję
Powiązane
Ustawa o wynagrodzeniach medyków. Senat zdecydował
1 dzień temu
Koniec buntu? NASZ NEWS na temat dwojga sędziów TK
1 dzień temu
Polecane
Były mąż uznany winnym zabójstwa Tatjany Stefanski
4 godzin temu










![Uroczysta promocja w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Promocja_Szkola_Aspirantow14.jpg)

