Minął dokładnie rok od wyborów samorządowych, w których Aleksandra Dulkiewicz zdobyła ponad 103 tys. głosów. Prezydent Gdańska przedstawiła bilans działań, podkreślając rozwój w mieszkalnictwie, zielonej infrastrukturze, kulturze i inwestycjach społecznych. Jednak opozycja nie zostawia na niej suchej nitki, wytykając poważne zaniechania, błędne decyzje i kosztowne porażki. Miasto staje dziś w ogniu dwóch narracji: dumy z rozwoju i zarzutów o chaos decyzyjny. Ambitne inwestycje i mocne liczby Działamy opierając się na czterech strategicznych programach rozwoju – wspólne miasto, zielone miasto, dostępne miasto i innowacyjne miasto – przypomniała prezydent Aleksandra Dulkiewicz, przedstawiając roczne podsumowanie. W tym czasie wyremontowano 16 budynków komunalnych za
Rok Dulkiewicz w Gdańsku – opozycja punktuje porażki
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Rok Dulkiewicz w Gdańsku – opozycja punktuje porażki
Powiązane
Wielkie zdziwienie w Lanckoronie. Zamek w Naturze?
49 minut temu
Dzień dobry Pleszew! Dziś niedziela, 28 czerwca 2026 roku
1 godzina temu
Prognoza Kwaśniewskiego – rozejm zamiast pokoju
7 godzin temu
Polecane
Radzyń Podlaski. Niezwykłe zwykłe historie (cz. 666)
1 godzina temu






![Finał ćwiczenia „Home run’ z udziałem brytyjskich studentów w Żaganiu [ZDJECIA]](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2026/06/5b50f253c52e8cce5c1c3d4e1e0c0359_xl.jpg)

