Nie będę poruszał tematu
tegoż odbioru Orderu Orła Białego
walczącemu z kacapem Ukraińcowi
gdyż mądrzejsi ode mnie
na łamach Publixo
zabrali w tej sprawie głos...
...Jeśli słuchając wypowiedzi
pisowskich manipulantów
tracisz nerwy
i czujesz iż cierpi na tym
twoje zdrowie psychiczne,
a nie możesz obyć się
bez zaglądania
na któryś z kanałów informacyjnych
to mam dla ciebie pewne
rozwiązanie
- gdy przemawia którykolwiek
z pisowskich pseudopatriotów
w miejsce jego twarzy
eksportuj dupę.
W pierwszej chwili zaskoczy cię to
iż na skutek tejże somatycznej
odmiany
niewiele w takiego/takiej
fizjonomii się zmienia.
Zrobiłem już wstępny, wizualizacyjny research
i byłem zdumiony-
niemal żadnej różnicy!
Ja jednak częściej się śmieję.
Ps. Na początek trzy propozycje :
Błaszcz.. , Sus.. , Sasi.)
maw








