
Radni miejscy udzielili właśnie burmistrzowi Marcinowi Nazarewiczowi wotum zaufania. Trwa absolutoryjna sesja Rady Miasta Jarosławia. Za udzieleniem wotum zaufania głosowali: Anna Aksamit, Piotr Baran, Wiktoria Bosak, Jakub Bukowski, Magdalena Cisek-Skiba, Maciej Dymnicki, Agnieszka Joniec-Jurczak, Sebastian Kogut, Piotr Kozak, Bożena Łanowy, Korneliusz Polit, Agnieszka Rodzinka-Głąb, Janusz Szkodny, Mariusz Walter. Wstrzymali się: Dorota Batiuk-Jankiewicz, Jarosław Litwiak, Jolanta Makarowska, Monika Więckowska, Agnieszka Wywrót. Nikt nie zagłosował przeciwko wotum zaufania. Identyczny przebieg miało głosowanie za udzieleniem burmistrzowi absolutorium z tytułu wykonania uchwał Rady Miasta Jarosławia. Burmistrz Nazarewicz dziękując za podjęcie tych uchwał, podkreślił, iż traktuje wynik głosowania jako wyraz aprobaty dla pracy wszystkich pracowników samorządu.











![Rolnicy wciąż borykają się z milionowymi długami. Rekordzista ma do spłaty 5,6 mln zł [DANE KRD]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47240/745e643535df67ef074768cbd46a3820.jpg)


