QEMETICA w Nowej Sarzynie rekrutuje. Praca od zaraz

carpatiabiznes.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: qemetica nowa sarzyna

Nowa Sarzyna/Praca. QEMETICA Agricultural Solutions Poland specjalizuje się w produkcji środków ochrony roślin (AGRO).

Firma jest ich największym polskim producentem oraz liderem sprzedaży na rynku herbicydów (środków chwastobójczych).

Oferty pracy (QEMETICA/Nowa Sarzyna)

Specjalista Administracji

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Zarządu, w tym m.in. prowadzenie kalendarzy spotkań, organizacja podróży służbowych oraz eventów, redagowanie pism, archiwizacja dokumentów, nadzór nad adekwatnym obiegiem dokumentów w spółce
  • Realizacja zamówień na materiały biurowe, wyposażenie, artykuły spożywcze i materiały reklamowe dla całej spółki
  • Wystawianie faktur, not księgowych oraz rozliczanie dokumentów księgowych związanych z dokonanymi zamówieniami
  • Udział w projektach administracyjnych wewnątrz spółki i wewnątrz Grupy Kapitałowej Qemetica
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Qemetica Agricultural Solutions oraz z innymi spółkami w całej Grupie Kapitałowej Qemetica (w tym z pracownikami anglojęzycznymi)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru: administracji, ekonomii, zarządzania lub podobne
  • Doświadczenie na stanowiskach administracyjnych min. 2 lata
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Język angielski na poziomie B2
  • Mile widziane:
  • Znajomość systemu SAP – SI Flow oraz platform zakupowych np. Lyreco, CTA

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „QEMETICA Agricultural Solutions Poland”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału